Fietskalender

 
Kalender  WTC Tonneke Wetteren - 2019   = Wissel RVV of new
A - Team B - Team C - Team
Nr Datum Rit V Alternatieve Rit Rit V Alternatieve Rit Rit V Alternatieve Rit
1 03-mrt-19 Lokeren AB B   Holland AB C   Alternatieve rit1 C L  JDW-rit1
2 10-mrt-19 Schorisse AB     Nokere AB     EdelareC L  
3 17-mrt-19 Geraardsbergen AB B   Valkenberg AB C   Lokeren C L  
4 24-mrt-19 Holland AB     Edelare B     Steenhuize C L  
5 31-mrt-19 Valkenberg AB B   Schorisse AB C   Nokere C L  
6 07-apr-19 Brabant A     Lokeren AB C   Holland C L  
7 14-apr-19 Nokere AB B   Geraardsbergen AB C   Geraardsbergen C L  
8 21-apr-19 Alternatieve rit1 AB   Horebeke (Jef) Alternatieve rit1 AB   Horebeke (Jef) Schorisse C L  
9 22-apr-19 Feestdagrit Paasm   Lenterit Kalken Feestdagrit Paasm   Lenterit Kalken Feestdagrit Paasm   Lenterit Kalken
10 28-apr-19 Lokeren AB B   Holland AB     Alternatieve rit2 C L  JDW-rit2
11 01-mei-19 Feestdagrit 01/05   Henegouw AB(JC) Feestdagrit 01/05   Henegouw AB(JC) Feestdagrit 01/05   Henegouw C(JC)
12 05-mei-19 Schorisse AB     Nokere AB C   EdelareC L  
13 12-mei-19 Geraardsbergen AB B   Valkenberg AB C   Lokeren C L  
14 19-mei-19 Holland AB     Edelare B C   Steenhuize C L  
15 26-mei-19 Valkenberg AB B   Schorisse AB     Holland C L  
16 30-mei-19 Feestdagrit OLHH   Pamel AB (Dimi B) Feestdagrit OLHH   Pamel AB (Dimi B) Feestdagrit OLHH   Deinze C (Dimi B)
17 02-jun-19 Nokere AB B   Lokeren AB     Geraardsbergen C    
18 09-jun-19 Brabant A     Geraardsbergen AB C   Nokere C    
19 10-jun-19 Feestdagrit Pinkst   Grpsreis of Fre DB Feestdagrit Pinkst   Grpsreis of Fre DB Feestdagrit Pinkst   Grpsreis of Cl Colp
20 16-jun-19 Alternatieve rit2 AB B Ellezelles (Jan C) Alternatieve rit2 AB C Ellezelles (Jan C) Sinaai C    
21 23-jun-19 Lokeren AB     Holland AB C   Schorisse C    
22 30-jun-19 Schorisse AB B   Nokere AB     Alternatieve rit3 C    JPG-rit1
23 07-jul-19 Geraardsbergen AB     Valkenberg AB     EdelareC L  
24 14-jul-19 Holland AB B   Edelare B C   Lokeren C L  
25 21-jul-19 Valkenberg AB     Schorisse AB C   Steenhuize C L  
26 28-jul-19 Nokere AB B    Nokere AB C
Nokere C L  
27 04-aug-19 Brabant A     Geraardsbergen AB     Geraardsbergen C L  
28 11-aug-19 Alternatieve rit3 AB B Lahamaide (JG) Alternatieve rit3 AB   Lahamaide (JG) Holland C L  
29 15-aug-19 Feestdagrit OLVH   Daguitstap of Alternatieve Rit   Feestdagrit OLVH   Daguitstap of Alternatieve Rit Daguitstap of Rit x   Daguitstap of Rit Molsbroek 
30 18-aug-19 Lokeren AB     Holland AB C   Sinaai C L  
31 25-aug-19 Schorisse AB B   Lokeren AB C   Schorisse C L  
32 01-sep-19 Geraardsbergen AB    Ride 4Michiel R Valkenberg AB C  Ride 4Michiel R Alternatieve rit4 C L Ride 4Michiel R
33 08-sep-19 Holland AB B   Edelare B     EdelareC L  
34 15-sep-19 Valkenberg AB     Schorisse AB     Lokeren C L  
35 22-sep-19 Nokere AB B   Lokeren AB C   Steenhuize C L  
36 28-sep-19 2-daagse en Geraardsbergen AB 2-daagse en Geraardsbergen AB 2-daagse en Holland C
29-sep-19
  06-okt-19 Kroegentocht - vrij Kroegentocht - vrij Kroegentocht - vrij
Nr Rit Week-feestdagen   Afspaak Feestdagritten (ovbh) - Streefsnelheid volgens groep
1 22-apr-19 maandag   8u30 - Tonneke  Toertocht Lenterit : Kalken - +/- 80km
2 01-mei-19 woensdag   8u30 - Tonneke  
3 30-mei-19 donderdag   8u30 - Tonneke  
4 10-jun-19 maandag   8u30 - Tonneke  Pinksteren (Groepsreis ZUID-HOLLAND) - Voor thuisblijvers : Ritje Johnny DW
  21-jul-19 zondag     Feestdag in weekend = GEEN FEESTDAGRIT (zie reglement)
5 15-aug-19 donderdag   8u30 - Tonneke  
Clubactiviteiten 2019 Info  (Clubactiviteit op ZONDAG / FEESTDAG telt vr kampioenschap ! Zie reglm 4.1 & Kol. "K") K
10-mrt-19 Groepsfoto club Groepsfoto leden en sponsors - Voor iedereen gratis exemplaar x
16/3 - 23/3 7-of 5-dgse Fietsstage Fietsstage Calpe (iswm www.vuelta-turistica.com) x
20/4 - 27/4 7-dgse Fietsstage Fietsstage Mallorca (iswm www.fredrompelberg.com) - Ter info paasmaandag : 22/4 x
20-apr-19 Amstel Gold Race Klassieker - Rally daags voor de profs (info Fre DB en/of Kurt DM)  
07/06 -> 10/6 Groepsreis TOP 4-daagse GROEPSREIS Pinksteren - SLENAKEN (Zuid-Limburg Holland) -  A-, B- en C-ritten x
21-jun-19 Ijsselmeer Rally - Rondje Ijsselmeer in één dag (320km) - Langste dag - do 20/06 -->za 22/06 - info Luc B & Dimi  
22-jun-19 Gran Fondo SUPER GF Galibier-Izoard - 197km/4650Hm (do19/06 => zo23/06 of ma24/06 ) x
15-aug-19 Daguitstap Mooie daguitstap MEETJESLAND met gans de groep - Afsluiten met gezellige BBQ Sparrenhof x
29-sep-19 Laatste rit & 2daagse Volgens fietsprogramma + 2-daagse uitstap naar KORTRIJK x
06-okt-19 Kroegentocht Kroegentocht met bezoekjes collega WTC's Wetteren en omstreken, inclusief ontbijtje  
26-okt-19 MTB uitstap MTB-uitstap Zonienwoud of de Kempen of Limburgse mijnen  
10-nov-19 Eetfestijn Eetfestijn tvv WTC Tonneke Wetteren - Zaal Campus "Den Dries" (2 shiften, middag/avond)  
07-dec-19 Ledenfeest Spetterend clubfeest !! - Let's go !  
13-dec-19 Zotte vette vrijdag After work drink (gevolgd door een vette snack) voor de liefhebbers  
Dec 19 Spinning of Piste Spinning met KERSTsfeer (en leuke après) en/of piste rijden (ovh)  
03-jan-20 Nieuwjaarsreceptie Proost en een goede gezondheid gewenst !  
 
 
UA-30587922-1